There was a problem loading the comments.

CloudLinux LVE

Support Portal  »  Knowledgebase  »  Viewing Article

  Print

Mis on CloudLinux?

CloudLinux on esimene kommertsoperatsioonisüsteem, mis on loodud vastavalt veebimajutuse vajadustele. Enne CloudLinuxi kasutuselevõttu oli teoreetiliselt võimalik ühel virtuaalserveri kliendil kasutada kõiki teenindava füüsilise serveri ressursse sedasi, et teised samal serveril majutatud kliendil pidid kannatama kas aeglaselt toimivate teenuste tõttu või jäid teenused üldse kättesaamatuks (server ei vasta päringutele).
Cloudlinux elimineerib taoliste probleemide tekkimised isoleerides ja kontrollides kontodele eraldatud ressursside kasutamist takistamaks serveri ülekoormamist mõne konkreetse kliendi poolt.

 

Kõik Virtuaal.com veebimajutuse virtuaalserveri kontod on kaitstud CloudLinuxi poolt.

 

Mida on teada vaja?

  • Ressursside statistika - Iga virtuaalserveri ressursside kasutatavust on võimalik näha serveri haldusliidesest cPanel. Põhjalikum informatsioon on leitav "Ressursside kasutus" funktsiooni alt. Antud funktsionaalsuse abil on võimalik monitoorida oma serveri kasutust ja seeläbi optimeerida oma kontol kasutatavaid rakendusi.
  • Kontode isoleeritus - Juhul, kui virtuaalserveri konto saab väga suurel määral külastajaid või kasutab liiga palju ressursse (CPU, MEM, paralleeltöö ühikud), püüab meie süsteem automaatselt nõudlusele vastu tulla. Kui konto ressursside kasutus on siiski ületatud, aeglustatakse ajutiselt konto kasutust (kodulehekülge) sedavõrd, et konto poolt tekitatav koormus ei takistaks teiste samal serveril majutatud klientide kontode teenindamist. Kõik teised kontod (kliendid) toimivad tavapärase kiirusega.

Veateated

  • 500 Internal Server Error - Nähes aeg-ajalt veateadet 500, võib see olla põhjustatud operatiivmälu kasutuspiirangu ületamisest. Situatsiooni lahendamiseks peab klient oma kontol majutatavaid rakendusi (kodulehekülg) optimeerima (cache kasutamine, koodi muutmine, andmebaasipäringute ülevaatamine jms). Märge: antud veateade võib ilmuda ka valede määratud kasutusõiguste pärast, vaata siit. Kui vea põhjus ei ole esialgselt selge, tuleks vaadata ja võrrelda vea ilmumise kellaaega ülal mainitud ressursside statistikaga - kui need kattuvad, on küsimus tõenäoliselt ressursside kasutuses. Vajadusel konsulteerige nii oma kodulehekülje valmistaja/haldajaga kui ka meie klienditoega.
  • 503 veateade - Veateadet kuvatakse juhul, kui on ületatud konto paralleeltööde ühikute piirarv. Antud arvu kontrollitakse reaalajas ja kui see väheneb, lõpetatakse veateate kuvamine.

Täpsemat informatsiooni CloudLinuxi kohta võib leida selle arendajate koduleheküljelt http://www.cloudlinux.com.

 

Minu lehekülg tundub tavapärasest aeglasemalt töötavat

Palun sisenege cPanelisse ja klikake "Ressursside kasutus" ikoonile. Antud lehelt näeb, kas konto ressursside kasutust on piiratud kujul "CPU resources were limited for your site" või "Memory resources were limited for your site". Klikates detailidele, näeb põhjalikku statistikat ja graafikuid ressursside kasutuse kohta teatud ajahetkedel. Punaselt märgitud väärtused märgivad, et ressursside piirmahtu on ületatud.

Olen rakendusi optimeerinud, kuid ikka esineb veateateid

See on märgiks, et olete oma rakenduse/kodulehekülje sedasvõrd populaarseks või mahukaks rajanud, et tavaline jagatud veebimajutuse keskkond (virtuaalserver) ei sobi enam selle majutamiseks. Taolistel puhkudel saame pakkuda kas virtuaalse privaatserveri või privaatserveri teenuseid. Kui antud küsimus peaks üles kerkmima, tuleks ühendust võtta meie klienditoega, et saaksime leida parima lahenduse teenuse osutamiseks ja andmete ümbertõstmiseks uuele teenusele.


Share via
Did you find this article useful?  

Related Articles


Comments

Add Comment

Replying to  

© Virtuaal.com