There was a problem loading the comments.

Varundamine

Support Portal  »  Knowledgebase  »  Viewing Article

  Print

Kõikide virtuaalserveri teenuspakettidega kaasneb meiepoolne regulaarne varundamine. See tagab kindlustunde, et juhul, kui midagi peaks juhtuma, siis saab alati andmeid taastada.
Kui kasutusel on eelinstalleeritud skriptide kaudu paigaldatud või selle kaudu imporditud rakendus, siis sealt on võimalik kasutajal eraldi regulaarne varundamine seadistada ja seda kasvõi kasutaja enda määratud asukohta.

Juhend andmete taastamiseks:

cPanelis "Jetbackup" alt on leitavad kõik varunduste taastamise funktsionaalsused:

Konkreetsete failide/kataloogide taastamiseks kasutada "File Backups". Andmebaaside taastamiseks "Database Backups". E-posti kontode taastamiseks "Email Backups".

Avades konkreetse taastamise funktsionaalsuse, kuvatakse varunduste nimekirja, kust on võimalik andmeid taastada. 

Näiteks "File Backups" alt valida varunduse kuupäev ja klikata selle juures "File manager", kuvatakse selle konkreetse varukoopia kataloogipuud, kust on võimalik märgistada faile ja katalooge, mida on soovi korral võimalik nii endale alla laadida ("Download Selected") kui ka otse serverisse taastada ("Restore Selected").

E-posti kontode taastamise puhul tuleb arvestada, et postkast taastatakse seisu, mis oli varukoopia loomise hetkel. Kõik hilisemad kirjad, mis on saabunud või saadetud, sellisel juhul kaovad. Sellega tuleks eelnevalt arvestada ja vajadusel soovitud kirjad kusagile mujale ümber tõsta.


Share via
Thank you for your feedback on this article.

Related Articles

© Virtuaal.com