There was a problem loading the comments.

Spämmi- ja viirusetõrje. Rämpspostitõrje

Support Portal  »  Knowledgebase  »  Viewing Article

  Print
Kõikide Virtuaal.com-i virtuaalserveri teenuspakettidega on võimalik kasutada e-maili rämpspostitõrjet.

Spämmifiltri poolt märgistatud kirjade subjektidele lisatakse eesliidesed {Spam?} ja {Definately Spam?}. Esimesel puhul sisaldavad kirjad tõenäoliselt rämpspostitust ja teisel puhul on praktiliselt kindel, et tegemist on rämpspostitusega.

Nimetatud subjektide eesliideste abil saate oma kasutatavas e-posti kliendis (Outlook, Thundebird, Mail vms) luua filtrid, et antud kirjad paigutataks eraldi kataloogi, kust saate neid aeg-ajalt kontrollimas käia.

Kriteeriume ehk punkte, mille alusel kirju spämmina märgistatakse, saate ise seadistada. Vastava haldusliidese leiate oma virtuaalserveri cPanelist, funktsioon "MailScanner Configuration". Sealt on võimalik ka märkida, et spämmifiltri poolt märgistatud kirjad kustutataks enne, kui need kasutajate postkastidesse paigutatakse. Samast on võimalik luua ka nö "white-" ja "blackliste". Whitelisti puhul saab nimekirja lisada e-posti aadressid või domeenid, millelt pärinevaid kirju ei soovita, et spämmifilter filtreeriks ehk kontrolliks. Blacklist tähendab omakorda seda, et kirjad, mis saabuvad nimekirjas loetletud aadressidelt või domeenidelt, ei lasta serveri poolt ligigi ja nad kustutatakse koheselt.

NB! Täiendavat ja põhjalikumat informatsiooni "Spämmi- ja viirusetõrje. Spämmifilter cPanel'is".

Share via
Did you find this article useful?  

Related Articles

© Virtuaal.com