There was a problem loading the comments.

Kuidas toimub domeenide ületoomine?

Support Portal  »  Knowledgebase  »  Viewing Article

  Print
Domeenide ületoomiseks on tellimisvormil kaks võimalust.

1) Ma soovin juba registreeritud domeeni üle tuua nii, et haldamisega tegeleks Virtuaal.com.

See tähendab, et soovid oma domeeni üle tuua nii, et edaspidiste registreerimisperioodide uuendamistega tegeleks Virtuaal.com - meist saaks Sinu domeeni haldaja. Vali see, kui soovid, et nii veebimajutus kui ka domeeni haldamine/registreerimine oleks mugavalt ja turvaliselt meie juures.

2) Ma soovin juba registreeritud domeeni üle tuua, muutes ise nimeservereid.

See omakorda tähendab, et soovid ainult veebimajutust meie käest tellida - domeeni haldajaks jääb endiselt domeeni senine registreerija. Vali see võimalus, kui soovid ainult veebimajutust meie käest tellida. Domeeni nimeserverid tuleb muuta vastavaks meie omadega - ns1.virtuaal.com, ns2.virtuaal.com ja ns3.virtuaal.com.
NB! Domeenide halduse ületoomisel tuleb teada saada oma domeeni autoriseerimise EPP kood ja domeeni lukustus peab olema lahti ("unlocked"). Seda infot saab anda domeeni registreerija/haldaja. 
Kõik protseduurid algatatakse peale tellimuse esitamist väljastatud arve tasumist. Kui oleme halduse ülevõtmise algatanud, saadetakse registripidaja poolt registreerijale üleviimise kohta kiri, kus tuleb üleviimine kinnitada.

Share via
Did you find this article useful?  

Related Articles

© Virtuaal.com