There was a problem loading the comments.

Kuidas teenusepakkuja vahetamisel e-maile üle tuua

Support Portal  »  Knowledgebase  »  Viewing Article

  Print
  1. Loo meie serveris e-posti konto, vt juhendit siit.
  2. Loo oma kasutatavas e-posti kliendis (nt Outlook või Thunderbird) uus kasutajakonto kasutades eelmises punktis loodud e-posti konto andmeid. Palun pane tähele, et "incoming" serveriks peab olema määratud IMAP (mitte POP3!) ja serveri aadressina sisesta IP aadress, mille leiad liitumisel saadud kirjast "Tere tulemast!" ("serveri IP aadress") või cPanelist "Shared IP Address" juurest. Hiljem tuleb kindlasti muuta sisestatud IP mail.teiedomeen.ee vastu!
  3. Kui oled e-posti kliendis oma uue kasutajakonto kasutamiseks valmis loonud, vali teine konto (eelmise teenusepakkuja serveris) ja vali nt inboxis asuvad kirjad ja 'lohista' (kopeeri/kleebi) need uude loodud kasutajakonto alla. Sedasi kopeeritakse vana teenusepakkuja juures olevad kirjad meie serverisse. Olenevalt kirjade mahust ja Sinu internetiühenduse kiirusest, võib antud protseduur võtta aega kuni paar tundi.

Antud toimugu eelduseks on mõlemas serveris ja e-posti kliendi kasutajakontol IMAP protokolli kasutamine ja et domeeninimi ja seotud teenused lahenduvad veel eelmise teenusepakkuja serverisse.


Share via
Thank you for your feedback on this article.

Related Articles

© Virtuaal.com