There was a problem loading the comments.

cPanel ja/või webmail ei avane

Support Portal  »  Knowledgebase  »  Viewing Article

  Print
Mis veateate saad? Kas kasutajatunnuse ja parooli sisestamise aken avaneb? Kas varem oled sama arvuti ja/või internetiühenduse tagant ligi pääsenud?
 
  • Proovi siseneda kasutades mõnda teist internetilehitsejat - näiteks Chrome, FireFox, Opera või Internet Explorer.
  • Proovi e-posti veebiliidesesse siseneda aadressi http://webmail.sinudomeen.ee kaudu, kus sinudomeen.ee on Sinu meie juures majutatav domeeninimi. cPaneli puhul on aadressiks vastavalt http://cpanel.sinudomeen.ee. Antud aadresside kaudu toimivad liidesed üle port 80 (tava veebiliiklus).
  • Võimalik, et serveri tulemüür on Sinu internetiühenduse IP aadressi mingil põhjusel blokeerinud. Antud blokeeringud on reeglina ajutise iseloomiga. Kui 30-60 minuti jooksul ikka ei pääse ligi, palun võta ühendust meie klienditoega.
  • Juhul, kui probleem on terve serveriga, palun kontrolli meie serverite monitooringut aadressil http://monitooring.virtuaal.com. Kui seal on märgitud, et server on kättesaamatu, oleme probleemiga juba tegelemas ja teeme kõik, mis võimalik, et teenused kiiresti taastuks. Palun varu kannatust.
  • Kui lehekülg/teenused ikka ei avane, veendu, et Sinu internetiühendus on toimiv ja oleks lubatud liiklus üle portide 2083 ja 2096. Vajadusel kontakteeru oma internetiühenduse teenusepakkujaga või võrguadministraatoriga.

Share via
Did you find this article useful?  

Related Articles

© Virtuaal.com